درباره بیلبورد

برند بیلبورد، تحت مالکیت شرکت "توسعه فناوریهای پیشرفته رادمان" از زیر مجموعه های هلدینگ توسعه تجارت سرافراز در سال ۱۳۹۸ و با هدف بهینه سازی، بهبود و توسعه بهتر خدمات آگهی آنلاین راه‌اندازی شد. بیلبورد یک سوپر پلتفرم چند وجهی با رویکرد بین المللی می باشد که در سال ۱۳۹۸ ایده آن توسط تیمی از افراد متخصص به سرپرستی دکتر مهدی سرافراز شکل گرفت که طی بررسی بیش از ۱۰۰۰ استارت آپ داخلی و بین المللی ، پانزده فاز برای آن مشخص گردید. هر فاز بصورت یک پلتفرم جداگانه عمل کرده که کاربر با یک بار ثبت نام می تواند از قابلیت هر پلتفرم بصورت مجاز استفاده نماید.در فاز نخست این سوپر پلتفرم فراملی ، که فراهم کردن بستری برای نیازمندی های آنلاین است و هدف اصلی آن ارتباط خریدار و فروشنده به صورت مستقیم و ساده‌سازی فرآیند نشر آگهی جهت خرید و فروش کالا می باشد که کاربران می توانند آگهی های خود را در دسته بندی های گوناگون و فراگیر ثبت نمایند.

بیلبورد، پاسخی واقعی به نیاز دیده شدن مخاطبان خود

حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای آنلاین به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد که بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید را ندارند. پلتفرم اگهی سایت بیلبورد پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای افراد و صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهند.

مسئولیت اجتماعی بیلبورد

بیلبورد افتخار دارد که به عنوان اولین شرکت و استارت آپی ایرانی به کار بزرگی دست بزند و آن هم سرپرستی و تقبل تمام هزینه کودکان بی سرپرست به ازای هر ده هزار مشتری فعال در بیلبورد می باشد.

در مورد بیلبورد بیشتر بدانیم

شما می توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی های آنلاین به صورت رایگان درپلتفرم آگهی سایت بیلبورد درج کنید. این هسته اصلی خدمات ما برای شماست ولی همه ماجرا این نیست.آگهی دهندگان اینترنتی، مخصوصا آنهایی که قصد درج آگهی در مورد کسب و کار خود را دارند، نیازهای مخصوص به خود را داشته که هر روز نیز با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین فناوری تغییر کرده و گسترش می یابند. در نتیجه ما برای پاسخ به هر یک از نیازهای شما امکانات سایت را توسعه داده ایم.

تلاش تیم بیلبورد برای آینده ای بهتر

ایده های بزرگی در سر داریم و کارهای زیادی را برای انجام در آینده برنامه ریزی کرده ایم که یکی پس از دیگری رونمایی خواهند شد.تنها امیدمان این است که تلاش هایمان باعث رضایت شما شود و رونقی به کسب و کار شما بیافزاید، تنها در این صورت است که ما هم می توانیم با جرات بگوییم: کاری که انجام می دهیم برای جامعه مان مفید و با ارزش است.پس ما را تنها نگذارید و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس با ما، برای ما ارسال کنید.

بیلبوردی شوید!

با وارد شدن به خانواده بیلبورد، کسب و کار خود را ارتقا دهید.


آگهی ها
دسته بندی
ثبت آگهی
گفتگو
بیلبورد من